Hastane Randevusu

Wiki Article

Hastane

Artık vatandaşlar sıra beklemiyor ve kolaylıkla randevu alabiliyorlar. Peki, MHRS randevu alma sistemi nasıl çalışır? MHRS randevusu nasıl alınır? ALO 182 hattından randevu almak için nelere dikkat etmeliyiz ve neler yapılmalıdır?
MHRS web Randevu Alma Sistemi sayesinde ve ALO 182 {hattı|numarası ile Hastane Randevusu oluşturan vatandaşların sıra bekleme dertleri de bitti. Kolaylıkla hastane randevularını oluşturan insanlar, randevu zamanı ve hastane seçiminin yanında talep ettikleri doktora da randevu alabilme lüksüne sahipler.

MHRS RANDEVU OLUSTURMA KOLAYLIĞI

Ülke yönetimimiz tarafından hizmete sunulan randevu alma sistemi insanlara kolaylık sağladığı gibi, hastaneler ve hekimlere de büyük bir kolaylık sağlıyor. Online olarak Hastane veya ALO 182 Hattı ile oluşturulan randevular sayesinde hasta vatandaşlar saatler öncesinden hastaneye gitmek zorunda kalmadı
ı gibi doktorlar da hasta kalabalığından kurtulmuştur. MHRS Randevu alma sisteminde insanlar MHRS’ye kayıt olmalı veya E-Devlet üzerinden siteye giriş yapmalıdır. Ancak dijital platform kullanmak istemeyen vatandaşlar için de kayıt almak mümkündür. Bu vatandaşların ALO 182 hattını araması yeterlidir.

MHRS ÜYELİĞİ VE E-DEVLET ARACILIĞI Hastane İLE RANDEVU ALMA SİSTEMİ GİRİŞİ

Hastane randevusu almak isteyen insanlar MHRS sistemine kayıt olmak istiyorlarsa MHRS web sitesini kullanarak ‘Yeni Üye’ Hastane butonunu seçmelidir. Sonrasın da ekrana gelen görüntüde istenen bilgilerin girilmesi ile beraber MHRS üyeliği tamamlanır.

Fakat e-Devlet sistemine kayıt olan vatandaşlar MHRS’ye kayıt olmadan da randevu oluşturabilir. Bunun için MHRS internet adresine giden insanların ‘e-Devlet ile giriş’ butonuna tıklamaları yeterlidir. e-Devlet kapısına giriş yapabilen vatandaşlar otomatik olarak MHRS sistemine yönlendirilecektir.

Report this wiki page